درباره مجتمع ساحلی گیسوم

ساحل گیسوم

جاده ای رویایی در دالان بهشت، گذر از باریکه راهی در دل انبوه جنگل و رسیدن به ساحل امن و آرام دریا، اینجا گیسوم است. گیسوم چون گیسوی یار پیوند عاشقانه جنگل و دریاست نسیمی که از گیسوی درختان به مشام می رسد پیغام عاشقانه باد هست دریا در ذلف جنگل وحشی می وزد تا بیقرار کند جان عاشق او را، این راه بوی بهشت می دهد.

 جاده گیسوم تونلی جنگلی را با نسیم خنک کوهستان های تالش در هم آمیخته تا تن و جان هر رهگذری را آرامش ببخشد و روحش را آسایش دهد. این جاده رویایی درست از وسط جنگهای انبوه گیسوم می گذرد، در انتهای جاده مجتمع ساحلی بنام گیسوم با تمام امکانات پذیرای مهمانان عزیز می باشد گیسوم جایی است که جنگل و دریا به هم می رسند و این یک قرار عاشقانه است. زیبایی های طبیعی گیسوم در فصل پاییز و زمستان نیز کمتر از بهار و تابستان نیست. همسایگی جنگل و دریا در این منطقه از شمال کشور، زیبایی دو چندانی را نصیب چشمان گردشگران می‌کند. این مجتمع با امکاناتی نظیر طرح سالمسازی جهت استفاده از دریا برای آقایان و بانوان بصورت مجزا با امکانات کامل، تفریحات دریایی شامل؛ قایق سواری، جت اسکی،پاراسل، شاتل و موتور 4 چهارچرخ ساحلی ، پاراگرایدر، شهربازی، و امکانات اقامتی و پذیرائی از قبیل ویلا ، سوئیت، پلاژ، کمپینگ چادر، آلاچیق، رستوران، کافی شاپ، نانوایی ،بازار روز و... در تمام فصول سال آماده پذیرائی از گردشگران می باشد.

 

 مجتمع ساحلی گیسوم یکی از نقاط دیدنی استان گیلان و تالش بوده و تالش یکی از نقاط کمتر شناخته شده خطه شمال است و بی شک مقصدی فوق العاده و بکر در گردشگری ایران می باشد. ارتفاع بلند درختان، عبور نور از لا به لای شاخه و برگ ها، زمین سر سبز و آواز پرندگان، همه و همه رویایی است در بیداری ...

وجود درختان انبوه و انواع گونه های گیاهی چشم اندازی رویایی در فصل پاییز ایجاد می کند. خیلی ها نوزور رو برای سفر به گیسوم انتخاب می کنند تا سال خود را با بیداری طبیعت در گیسوم آغاز کنند. یکی دیگر از جذابیت های گیسوم، ساحل شنی آن است قدم زدن در ساحل شنی  نرم گیسوم خیلی آرامش بخش است نشستن کنار آب هم در شب های خنک گیسوم حال خودشو داره. البته برای طرفداران هیجان هم پاراگرایدر، جت اسکی، شاتل و قایق سواری رو پیشنهاد می کنیم.

مسیر جنگلی و ساحل شنی گیسوم جان میدهد برای دوچرخه سواری بخصوص در روزهای پایانی فصل پاییز، تماشای آسمان شب هم در گیسوم خیلی طرفدار دارد و اگر خوش شانس باشید و هوا صاف باشد کهکشان راه شیری رو از میان درختان میتوانید ببینید و در طول روز هم از دیدن طبعیت بکر و حیوانات اهلی مانند اسب های رنگارنگ می توانید لذت ببرید.

اینجا می توانید فکرهایتان را مرتب کنید و ببنید با خودتان چند چند هستید اگر کم آوردین از روح جنگل کمک بگیرید ریاضیات طبیعت خوب است...

 گیسوم در فاصله90 کیلومتری جاده رشت به آستارا و 15 کیلومتری جنوب تالش قرار دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بالا